патологичен валежи товар арда цска резултат Считам отличен мъдър

Виктория Пилзен обърна ТНС и чака ЦСКА - Футбол свят - Лига на  конференциите - Gong.bg
Виктория Пилзен обърна ТНС и чака ЦСКА - Футбол свят - Лига на конференциите - Gong.bg

Армията на Саша Илич разби Арда (Кърджали) за старт в Първа лига

ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол  в 92-ата минута (ВИДЕО)
ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол в 92-ата минута (ВИДЕО)

ЦСКА - София стартира срещу Арда с надежда за по-добър сезон

Арда и ЦСКА 1948 не се победиха във важен мач

ЦСКА РАЗБИ АРДА КЪРДЖАЛИ - Спортни новини за ФК ЦСКА 1948

ЦСКА слаб в Кърджали, издрапа 2:2 с "Арда" - 24plovdiv.bg

ЦСКА стартира новия сезон с класика над Арда (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ  СПОРТНИ КЛУБОВЕ
ЦСКА стартира новия сезон с класика над Арда (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

ВАР, два червени картона и малко футбол на Арда - ЦСКА 1948

Брадли Мазику изведе ЦСКА до пълен обрат срещу Арда

БТА :: ЦСКА 1948 победи Арда като гост и излезе начело на класирането

Арда победи трудно ЦСКА 1948 и е на 1/2-финал за Купата

Играчите на Арда с повече национални купи от тези на ЦСКА - Topsport.bg

айседо спаси ЦСКА срещу Арда, ”червените” намалиха разликата с Лудогорец на  5 точки | DELEV60.COM
айседо спаси ЦСКА срещу Арда, ”червените” намалиха разликата с Лудогорец на 5 точки | DELEV60.COM

ЦСКА няма победа срещу Арда в Кърджали за първенство - Topsport.bg

Хандбален резултат между Арда Кърджали и ЦСКА 1948 ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Хандбален резултат между Арда Кърджали и ЦСКА 1948 ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Кафе "Flame" - Утре от 19:30 отборите на Арда Кърджали и Цска-София се  изправят във финала на купата на България. Всеки от Вас който познае точния  резултат от срещата печели безплатно наргиле
Кафе "Flame" - Утре от 19:30 отборите на Арда Кърджали и Цска-София се изправят във финала на купата на България. Всеки от Вас който познае точния резултат от срещата печели безплатно наргиле

Гредите спряха ЦСКА-София! "Червените" с шести пореден мач без победа  (видео и галерия)
Гредите спряха ЦСКА-София! "Червените" с шести пореден мач без победа (видео и галерия)

Арда - ЦСКА 1948 0:1 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Арда - ЦСКА (съставите)

Какво показва статистиката от директните мачове между ЦСКА и Арда преди  финала за Купата на България?
Какво показва статистиката от директните мачове между ЦСКА и Арда преди финала за Купата на България?

Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в  93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в 93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА - Арда Кърджали по ТВ: Къде да гледаме повторението на 1/8-финала за  Купата на България?
ЦСКА - Арда Кърджали по ТВ: Къде да гледаме повторението на 1/8-финала за Купата на България?

Време е за финал: ЦСКА и Арда ще пишат история днес - Gol

Арда - ЦСКА 2:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Арда и ЦСКА 1948 има за какво да играят

На 13-ти февруари ще се играе отложеният мач на „Лудогорец“ с „Арда“ –  Вестник "Екип 7"
На 13-ти февруари ще се играе отложеният мач на „Лудогорец“ с „Арда“ – Вестник "Екип 7"