Home

мирис основен дрямка баскетбол момичета до 12 години разбъркване капитал достатъчен

12 мача от програмата на финалите за 12-годишни момичета в програмата на  официалния канал на
12 мача от програмата на финалите за 12-годишни момичета в програмата на официалния канал на

Наградиха 12-годишните шампиони по баскетбол на Берое на специална церемония

Малки момичета с големи сърца - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Русе посреща финалистите по баскетбол при момичетата до 12 години - Русе -  DarikNews.bg
Русе посреща финалистите по баскетбол при момичетата до 12 години - Русе - DarikNews.bg

Момичетата на Светкавица до 16 години шести на Държавното първенство по  баскетбол - На мегдана
Момичетата на Светкавица до 16 години шести на Държавното първенство по баскетбол - На мегдана

БТА :: Тимът на България по баскетбол за момичета до 15 години победи и  Република Северна Македония
БТА :: Тимът на България по баскетбол за момичета до 15 години победи и Република Северна Македония

Zara Live - Информационен сайт на Стара Загора

Берое е шампион за момичета до 12 години

Отново баскетболни успехи за Вълците – и 12-годишните момичета на  републикански финали - Разград 24/7
Отново баскетболни успехи за Вълците – и 12-годишните момичета на републикански финали - Разград 24/7

Берое, Черноморец 2014, Левски и Локомотив започнаха с две победи при  момичетата до 12 години
Берое, Черноморец 2014, Левски и Локомотив започнаха с две победи при момичетата до 12 години

Момичетата до 16 - с победа и загуба в Румъния

Славия преустановява тренировки в школата

Лагер за момичета U14 ще има в Сливен в началото на август

Рилски спортист е шампион при момичетата U12, бронз за Дунав

При 12-годишните момичета не остана отбор без победа

Таня Гатева определи състава на България за Европейското първенство по  баскетбол за момичета до 16 години - Вестник Утро
Таня Гатева определи състава на България за Европейското първенство по баскетбол за момичета до 16 години - Вестник Утро

Момичета (12) Архиви - Страница 2 от 4 - Шумен

Отбора на БК Доростол (момичета до 12 години) завърши първенството на 4-то  място - Кворум Силистра
Отбора на БК Доростол (момичета до 12 години) завърши първенството на 4-то място - Кворум Силистра

Момичета (12) Архиви - Шумен

Момичета до 14 години на БК "Доростол" оглавиха класирането в групата си -  Кворум Силистра
Момичета до 14 години на БК "Доростол" оглавиха класирането в групата си - Кворум Силистра

Левски триумфира с титлата по баскетбол при момичетата до 12 г.

Баскет Фестивали 2019: Момичетата до 10 години се представиха отлично в  първия турнир - Шумен
Баскет Фестивали 2019: Момичетата до 10 години се представиха отлично в първия турнир - Шумен