Home

учтивост умствено имам баскетбол софия Плодороден детайли постоянен

Локомотив София

БУБА Баскет спечели купата на международния турнир за млади баскетболни  таланти „София къп“ - отборът на Ивайло Желев завърши без загуба - Спорт -  Телеграф
БУБА Баскет спечели купата на международния турнир за млади баскетболни таланти „София къп“ - отборът на Ивайло Желев завърши без загуба - Спорт - Телеграф

А1 Академик София А

БК Септември - Баскетболен клуб Септември (София) Един за... | Facebook

Скаути от НБА и Евролигата ще гледат баскетболните национали в София -  Баскетбол - Евробаскет - Gong.bg
Скаути от НБА и Евролигата ще гледат баскетболните национали в София - Баскетбол - Евробаскет - Gong.bg

БТА :: Българският държавен тим по баскетбол за момчета до 16 години се  класира на полуфинал на Европейското в София
БТА :: Българският държавен тим по баскетбол за момчета до 16 години се класира на полуфинал на Европейското в София

БТА :: България стартира с успех на Европейското първенство по баскетбол за  момчета до 16 години в София
БТА :: България стартира с успех на Европейското първенство по баскетбол за момчета до 16 години в София

ОФИЦИАЛНО: Академик София спира дейността си - BBALL

БК ЦСКА - Баскетболен клуб ЦСКА. Гр. София, Баскетболна зала в местността  "Къро"
БК ЦСКА - Баскетболен клуб ЦСКА. Гр. София, Баскетболна зала в местността "Къро"

Турция спечели European Basketball Tour 2012 в София - Баскетбол -  Национални отбори - Gong.bg
Турция спечели European Basketball Tour 2012 в София - Баскетбол - Национални отбори - Gong.bg

Успешен пети сезон на проекта на НАЛБ за ученици - Софийската ученическа  лига по баскетбол | НАЛБ
Успешен пети сезон на проекта на НАЛБ за ученици - Софийската ученическа лига по баскетбол | НАЛБ

BC Levski Sofia БК Левски София

ЦСКА София А

Баскетболен клуб Атлетик София

Локомотив София спечели I Дивизия при момчетата до 16 г.

Националният ни тим по баскетбол за девойки завърши на осмо място на  Европейското първенство в София - Стадион
Националният ни тим по баскетбол за девойки завърши на осмо място на Европейското първенство в София - Стадион

Тръпката от баскетбола се завръща в София с ЦСКА (Видео)