Home

настоявам съревновавам се спасяване цска арда резултат темперамент Всяка седмица лошо

Арда победи трудно ЦСКА 1948 и е на 1/2-финал за Купата

Highlights: Arda - CSKA 1:1 - YouTube

ЦСКА - Арда Кърджали по ТВ: Къде да гледаме повторението на 1/8-финала за  Купата на България?
ЦСКА - Арда Кърджали по ТВ: Къде да гледаме повторението на 1/8-финала за Купата на България?

Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в  93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в 93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН] Локомотив Арда Кърджали поток на живо 8 август 2022 | Profile

Брадли Мазику изведе ЦСКА до пълен обрат срещу Арда

Арда и ЦСКА 1948 не се биха в корида в Кърджали

ЦСКА - София ще търси нов положителен резултат срещу Берое

Време е за финал: ЦСКА и Арда ще пишат история днес - Gol

ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол  в 92-ата минута (ВИДЕО)
ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол в 92-ата минута (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 и Арда ще се борят за първия си 1/2-финал за Купата - БГ Футбол -  Купа на България - Gong.bg
ЦСКА 1948 и Арда ще се борят за първия си 1/2-финал за Купата - БГ Футбол - Купа на България - Gong.bg

Арда и ЦСКА 1948 поделиха точките след здрава битка в Кърджали - По света и  у нас - БНТ Новини
Арда и ЦСКА 1948 поделиха точките след здрава битка в Кърджали - По света и у нас - БНТ Новини

ЦСКА стартира новия сезон с класика над Арда (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ  СПОРТНИ КЛУБОВЕ
ЦСКА стартира новия сезон с класика над Арда (РЕПОРТАЖ) ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

айседо спаси ЦСКА срещу Арда, ”червените” намалиха разликата с Лудогорец на  5 точки | DELEV60.COM
айседо спаси ЦСКА срещу Арда, ”червените” намалиха разликата с Лудогорец на 5 точки | DELEV60.COM

Арда препъна ЦСКА по пътя към върха, Кайседо спаси "червените" ВИДЕО

ЦСКА РАЗБИ АРДА КЪРДЖАЛИ - Спортни новини за ФК ЦСКА 1948

Арда Дузпа - Новини 24/7

Левски гостува на ФК ЦСКА 1948, ЦСКА посреща Арда, а шампионът Лудогорец е  гост на Септември ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Левски гостува на ФК ЦСКА 1948, ЦСКА посреща Арда, а шампионът Лудогорец е гост на Септември ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Играчите на Арда с повече национални купи от тези на ЦСКА - Topsport.bg

ЦСКА трябваше да унищожи 1948 със 7:2! Реалният резултат беше този" -  Topsport.bg
ЦСКА трябваше да унищожи 1948 със 7:2! Реалният резултат беше този" - Topsport.bg

ЦСКА слаб в Кърджали, издрапа 2:2 с "Арда"